|
Fast Cup #10
Aceasta noua cupa 1vs1 va avea loc joi, 19 iulie, incepand cu ora 21:00. Nu uitati de check-in intre 20:00 si 20:50!

Setarile au ramas aceleasi: 3 goluri, 3 minute, prelungiri, cel mai bun din trei reprize.

• Prelungiri: DA
  • Best-of-3 (conteaza doar castigatorul reprizei, nu golaverajul)

Cum functioneaza sistemul Check-In?

*Staff-ul ESL nu este responsabil pentru cautarea camerelor neutre. Incercati sa contactati alti participanti.

Hall of Fame

banner_img
Primii trei jucatori din fiecare cupa vor primi medalii contand pentru Hall of Fame.

Orice jucator cu Premium aflat la un moment dat pe prima treapta poate face o cerere pentru a primi un trofeu pe masura acestei realizari. Trofeul va ramane activ atat timp cat jucatorul respectiv se mentine in frunte, altfel va ajunge in vitrina urmatorului lider.