|
ROOM DE 1v1

Author Posting
As dori sa stiu si eu de ce e plin roomul de copii de 13 ani care habar nu au ce inseamna 1v1. Ei se afla pe room ca sa joace 5v5 mod wtf. E room de 1v1, iar eu ma chinui sa intru pe room timp de 10 minute ca sa constat stupefiat ca lumea aici NU JOACA 1v1. Eu cand vreau sa joc 1v1 nu vreau sa stau 10  minute pana intru pe room si sa dau de tamptiti care habar nu au pt ce sunt calculatoarele puse la un meci de 1v1. ADMINILOR va rog frumos sa luati masuri si sa trimiteti jucatorii de 5v5 pe roomul cu numele ESL.5v5.Room.
Daca nu sunteti in stare NUMITI CHANNEL ADMINI MAI COMPETENTI.

Multumesc anticipat!!
quote ] 
neXtSirNeo
neXtPlease Gaming

+

// ESL Admin Team Pentru a nu mai fi probleme de codati, abuzuri ale celor care au furat conturi de admini si leaveri exista o solutie: GPLAY !

http://www.esl.eu/ro/dota/news/167831/

Pentru a evita pamfletarii analfabeti de 13-15 ani care au invadat roomul de garena, join Gplay. acolo este roomul oficial de ESL.
quote ] 
** deleted **
** deleted **
n-ai ce sa ii ceri.cand prostia ajunge la nivelul maxim, nu poti decat sa razi si sa te dai la o parte. tu mai intai sa iti permiti carti de gramatica romana futu-ti neamu si familia in gura de copil infect si dupa aceea sa ai tupeu' sa imi raspunzi mie ma raton obosit ce esti. tu stai acolo pe garena k stai bine.  :*
quote ] 
Mah cacat mic cu ochii, i-ti zic eu cum sta situatia,  astia doi pe care ii consideri tu retarzi, tibson si generalu, am jucat cu ambii dota, astia doi, inclusiv eu, te batem doar din mouse, pardon, doar din taste fumand o tigara si desfacand o doza de bere, oligofrenule, esti doar o mizerie comuna de 25 de ani ce vrea sa se afirme in lumea game-ing-ului prin nimic, "SUNTEM BAIETII NU LINGAI" NU fraiere, noi suntem baieti, tu esti doar un semianalfabet. 
In final, tu vei ramane singur cu forumu tau si cu "gerald"
Sanatate fraiere, mentala, ca ai nevoie.
quote ] 
Urat din partea la UNII CA AU DAT CONTURILE DE ADMI(N LA TOTI!
quote ] 
conturile de admin au fost furate nu au fost date. vorbiti prostii!
quote ] 
emoticon-grin)
quote ] 
emoticon-grin)
quote ] 
Eu am trecut de pe garena/RGC/ pe Gplay si nu regret, Gplay-u inafara de un sistem de ladder organizeaza o mulimte de concursuri si sincer pana cand nu am dat de ''admini inapti'' mi se pare o platforma mult peste Garena si RGC, vremea cand Garena era o platforma buna a trecut demult, Gplay-u se perfectioneaza si eu zic ca are un viitor mare, multa bafta.
quote ] 
Eu nu inteleg de ce va certati voi aici.
Gplay-ul o sa fie peste toate platformele de dota sau alte jocuri ( pentru ca la gplay 2.0 vor fi adaugate si alte jocuri ) datorita functiilor introduse, functii pe care nu aveti de unde sa le stiti, pentru ca sunt cunoscute doar de staff-ul restrans.
Cat despre cei ce zic: tot o sa mearga mh-ul, macar o sa existe sistemul de print screen in joc ( se va face ss in fiecare joc, la fiecare jucator si vor fi adisate in clasament ) si se va cunoaste cine are mh sau nu. Cei prinsti cu mh o sa aiba ban pe mac si pe cont, deci posibilitatea ca cineava sa mai incerce ceva este minima.
Sunt multe lucruri si multe avantaje, cine este intersat o sa fie bucuros ca face parte din aceasta comunitate.
quote ] 
Sunt certuri din trecutemoticon-grin)
quote ] 
Joc de 4 ani dota si a ajuns ca un Admin:ESL.AuRaSh sami dea ban pentru mh ca a perdut.Pai de ce sa mai joci cu Admini ca daca ii cistigi apoi ai ban trebue sai lasi sa cistige.
quote ] 
Joc de 4 ani dota si a ajuns ca un Admin:ESL.AuRaSh sami dea ban pentru mh ca a perdut.Pai de ce sa mai joci cu Admini ca daca ii cistigi apoi ai ban trebue sai lasi sa cistige.
quote ] 
Nu este admin,ESL 1vs1 de pe garena nu mai apartine de noi,ne-am mutat pe GPlay,va asteptam acolo.
quote ] 

Reply

• 1.569 Users Online
  • 4.822.790 Registered Users
  • 2.104.640 Active Users
  • 1.025.130 Teams Total
  • 1.479 Matches Yesterday
  • 22.158.500 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 1.1s (not_cached) host: eslphp10