|
Caut clan.

Author Posting
Sunt un jucator de DotA sa zicem profesionist de 3 ani . Am fost in multe clanuri dar acuma sunt solo si m-am plictisit.
quote ] 
nu o auzit nimeni de tn! nu stie nimeni cine esti. chair crezi ca te va lua o echipa cat de cat buna?
quote ] 
Macar 1 meci adica o sansa sa imi vezi potentialul , nimeni nu s-a nascut "cunoscut" dar eu sunt hotarat sa nu ma mai irosesc .
quote ] 
ar trebui sa dai muuult mai multe detali daca vrei sa ajungi sa joci cu cineva mai bunicel....... add me pe scaip d3lta27
quote ] 
add : ghost.garena@hotmail.com
quote ] 
Adevarul e ca D3lta este foarte cunoscut pe ligi drept noob si leaver..sincer mai bine un necunoscut decat sa fiu cunoscut ca si tine emoticon-grin

@Lem0nz add bilgacosmin @ skype daca esti interesat
quote ] 
si eu vreau clanemoticon-sad( sa joc seriosemoticon-sad emoticon-grin
quote ] 
riotheone_21  @ y!m,
quote ] 
GhosT wrote:
add : ghost.garena@hotmail.com

ce add wa tu nu stii unde e roshan pe harta, joci cu navigator sa ajungi la rune emoticon-grin)emoticon-smile:X
quote ] 
treci msn emoticon-grin)
quote ] 
bilgacosmin wrote:
Adevarul e ca D3lta este foarte cunoscut pe ligi drept noob si leaver..sincer mai bine un necunoscut decat sa fiu cunoscut ca si tine emoticon-grin

@Lem0nz add bilgacosmin @ skype daca esti interesat

Pe cn faci tu mah noob si leaver? ai jucat vreodata cu mn sau cauti anturaj? 
ia arat-mi un meci in care am fost noob/leaver avand in vedere ca in  ultimele 3 luni am avut 7 jocuri pe 3 ligi? nu te mai apuca repde sa acuzi cand nu stii de cine vorbesti 
 Taci in tine si fi fercit cu clanu tau adunat de pe toate publicele si daca ai ceva de rezolvat cu mn te astept la 1v1 sa-ti arat cine e ratatu.
quote ] 
si eu caut un clan cu care sa joc niste meciuri . Dar vreau un clan care face destul de des CW-uri si intra in anumite competitii. M-am saturat sa stau pe ligii (dgl, ihal etc.) si public. Vreau niste meciuri cat de cat serioase!
quote ] 
Deci sincer ma uit la adistr cica s-a saturat de ihal (un exemplu). Te-ai saturat pt ca iti iei prea multa bataie ?? Zimi cu ce nick jucai pe ihal si iti zic imediat de ce te-ai saturat tu de ihal emoticon-grin. Iar cu public te inteleg din ce in ce mai multi leaveri si noobi-feederi.
Dar cu ihal :-j singura liga din care am mai invatat si eu 1-2 combinatii scheme etc.

Dont play for Fun , Play to OWN
quote ] 
nu m-am referit ca m-am saturat in sensul ca va bat pe toti. M-am saturat in sensul  ca vreau sa intru intr-un team si sa jucam numai noi. Nu sa joc in diferite echipe . Daca intelegi ce vreau sa spun....nush excat cum sa explic
quote ] 
crudeworld wrote:
Deci sincer ma uit la adistr cica s-a saturat de ihal (un exemplu). Te-ai saturat pt ca iti iei prea multa bataie ?? Zimi cu ce nick jucai pe ihal si iti zic imediat de ce te-ai saturat tu de ihal emoticon-grin. Iar cu public te inteleg din ce in ce mai multi leaveri si noobi-feederi.
Dar cu ihal :-j singura liga din care am mai invatat si eu 1-2 combinatii scheme etc.

Dont play for Fun , Play to OWN

Pe ihal europe sunt mai slabi decat pe dgl public(ro)
quote ] 
Nume: EspadaNo.4
Varsta: 18
Activitate: Cat e nevoie
Level pe Garena: 14 ( Merge greu emoticon-grin) )

Roluri preferate : Tank ,Ganker emoticon-grin 

Contactati-ma la : 
Yahoo: keiho_glacier
Hotmail: keiho_glacier@hotmail.com
quote ] 
Espano, ai furat modelul meu de aplicatie. Esti cam nesimtit
quote ] 

Reply

• 5.302 Users Online
  • 4.838.170 Registered Users
  • 2.111.440 Active Users
  • 1.027.800 Teams Total