|
A doua cupa de calificare 3vs3

Author Posting
Pentru echipele care nu au avut norocul sa se califice in cupa finala de 3vs3 organizam o noua cupa de calificare www.esl.eu/ro#/ro/dota/3on3/dota2key_2/signup/
pentru neclaritati in legatura cu cupa add id mes: generaluiccup 
go sign cei care vor key pt dota 2emoticon-smile
quote ] 
In ce zile se joaca? La ce ore se joaca? Care sunt regulile jocului? Etc.

Se pot adauga niste detalii?
quote ] 
http://www.esl.eu/ro/dota/news/183438/DotA-Winter-Cup-2012/ aici aveti toate regulile,se joaca vineri,inscrierile se fac pana joi.detaliile le puteti gasi si singuri,daca nu puteti inregistra echipa sau nu stiti cum va ajut eu,aveti id de mes si de scype e gelu_md
quote ] 
Ordinea pickurile , restrictii (eroi), banuri , fara aceste eu zic ca e cam aiurea !
quote ] 
Ordinea va fi 1 22 11 2,restrictii la eroi pentru cupele de calificare nu sunt,normal noi nu am pus nici o ordine de alegere a eroilor,lasand sa se inteleaga echipele intre ele.Si vor fi 2 comp sus si 2 comp jos,sa nu fie closed!!!
quote ] 
Se va juca pe battle.net? Vad ca tre sa am cont pe battlenet ca sa inregistrez echipa emoticon-grin
quote ] 
acolo puneti numele de pe gplay,scrie si in stire, meciurile re vor tine pe gplay,in cazul  in care apar probleme din cauza lagului meciurile se vor continua pe garena/rgc.
quote ] 

Reply

• 6.549 Users Online
  • 4.865.020 Registered Users
  • 2.122.450 Active Users
  • 1.032.210 Teams Total
  • 1.875 Matches Yesterday
  • 22.240.400 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 1.25s (not_cached) host: eslphp11