|
    1on1   2on2   3on3   5on5   A-Series   LC   EPS IX   Admin   Support
Podsumowanie finałów GoPL4LoL
Luty minął a wraz z nim kolejna edycja GoPL4LoL 5on5. Jak dobrze pamiętacie, były to pierwsze rozgrywki, w których można było wygrać nagrody pieniężne. To wszystko dzięki współpracy, którą nawiązaliśmy z firmą Riot Games. W finale miesiąca do wygrania było aż 1200 PLN, dlatego naprawdę było o co walczyć. Komu udało się zainkasować je na swoje konto? Zapraszamy do przeczytania tego krótkiego podsumowania!
Przedstawmy może wszystkich uczestników finału miesiąca, którzy przez ostatnie dwa dni walczyli o 1200 PLN.

Jak przebiegały rozgrywki?

Na początku podamy może drzewko turniejowe, z którym zapoznać się można przechodząc tutaj. Pierwsza tura rozgrywana była w systemie Best of One. Pierwsze mecze padły łupem: iNACTiVE x1, aSpera Gamers JEDYNA, Reason Gaming.Go4LoL oraz KRYZYS GOSPODARCZY. To właśnie te drużyny awansowały do półfinałów, w którym grali już do 2 wygranych gier.

W pierwszym półfinale naprzeciw siebie stanęli: iNACTiVE x1 i aSpera Gamers JEDYNA. Lepiej w całym pojedynku zagrali zawodnicy aSperaGamers.lol, którzy wygrali całe spotkanie 2:1 i awansowali do wielkiego finału.

Drugie starcie to pojedynek między Reason Gaming.Go4LoL oraz KRYZYS GOSPODARCZY. Zwycięzcy Samsung European Championship nie dali rady zawodnikom z HCLGaming i przegrali cały pojedynek 0:2.

Mecz o trzecie miejsce nie odbył się jeszcze, dlatego też przejdźmy od razu do wielkiego finału.

Thursday, 01/03/12 20:00
vs.
Status: closed

aSpera Gamers J.. (#2)[1:2] KRYZYS GOSPODAR.. (#1)

Drużyna HCLGaming wygrała pierwszą grę, która trwała lekko ponad 31 minut. Był to bardzo wyrównany pojedynek i mimo wszystko, więcej zabójstw zdobyli tutaj przeciwnicy. Mimo wszystko spotkanie padło łupem HCL i to oni prowadzili w finale 1:0. Podam jeszcze ostateczny wynik w fragach 23/25/44 : 25/23/60.

Drugi pojedynek to bardzo ciekawe picki ze strony zwycięzców pierwszej gry. Zaskoczeniem była dolna linia, gdzie jako AD Carry zagrał Jarvan IV. Niestety nie było to dobre posunięcie i zawodnikom aSperaGamers.lol udało się wygrać to starcie 27/11/64 : 11/27/14. Gra trwała niecałe 22 minuty.

Czas na trzecie starcie, które wyłoniło nam zwycięzce, który zgarnął na swoje konto 1200 PLN. W tym meczu lepsi okazali się wygrani pierwszej gry, którzy w niecałe 24 minuty rozprawili się ze swoimi przeciwnikami. Ostateczny wynik trzeciego pojedynku przedstawia się następująco 23/13/34 : 13/23/15.

Nagrody za GoPL4LoL luty

1 miejsce - 1 200PLN + 7 x €50 RP + CBS
2 miejsce - 7 x €30 RP + CBS
3 miejsce - 7 x €20 RP + CBS

Podium lutowego GoPL4LoL

Mecz o 3 miejsce jeszcze się nie odbył!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, marcowej edycji GoPL4LoL, informacje o zapisach zostaną podane już niedługo. Śledźcie na bieżąco wszystkie wiadomości pojawiające się na naszej stronie, abyście tego nie przegapili. My gratulujemy pierwszym zwycięzcą i życzymy powodzenia dalej! Dobrej zabawy z GoPL4LoL i z Electronic Sports League Polska!
ziomsky, Friday, 02/03/12 19:05