|
OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG

Author Posting
WITAM !

W tym temacie chciałbym się dowiedzieć co tu sie ku*Wa dzieje.

Po 1 miałem swoje konto o nicku SANDAL, pewnego dnia nie wiem czemu dostałem bana na versusy powód unlimited barrage ( grałem mecz 1/1 , skonczylem , wbijam na konto i jest ban na vs'y do 2032r.) pisałem support w tej sprawie ale oczywiście nikt mi nie odpisał

Po 2 chciałem sobie zrobić nowe konto.. ( sandala chcialem usunac ale pisalo ze mam bana więc nie moge) .... zrobiłem to nowe konto i dodałem konta gier i steam id .. zagrałem versusa wracam na konto a konto zostało usuniete ? WTF   zrobiłem kolejne konto na inny steam id , zagrałem versusa , wracam na strone ZNOWU KONTO USUNIETE ??? wtf wczoraj kupiłem nowego steama, dodałem konta gier i steam id , zagrałem mecz 1/1 a gdy go skonczyłem wracam na konto a tu ban na versusy powód także unlimited barrage jak na sandale... jade na basen wbijam na kompa a konto USUNIĘTE grubo..

Po 3 probuje się dzisiaj zalogować na zbanowangeo sandala a tu pisze ze taki email nie jest w uzyciu a na 1000000000000% jest poprawny i nie ma innej opci, a konto jest zbanowane ale nie usuniete wiec nie wiem oco kaman...

Po 4 proszę o wyjaśnienie tej całej sprawy, ponieważ chcę grać esla... zróbcie tak abym spokojnie mógł mieć jedno konto swoje konto na ktorym będę mógł grać 1/1 i versusy tylko o to proszę i nie że znowu zrobie nowe konto , kupie specjalnie steama , zagram 1 mecz i znowu okaże się ze dostane bana na versusy do 2032 r a 2 godz pozniej konto zostanie usunięte

Po 5 tutaj jest to samo co napisalem tutaj tylko ze jako supporcie http://www.esl.eu/pl/support#/...pport/4256960/?mytickets=f

PROSZĘ ABY JAKIŚ ADMIN SIĘ TYM ZAJĄŁ I TEGO NIE OLAŁ.....

POZDRAWIAM
zmien dilera ;)
Ban za cheaty: http://www.esl.eu/pl/player/6519021/

Każde nowe konto będzie usunięte.

-- 
ESL National Head of Poland

This Topic is closed.

• 3.488 Users Online
  • 4.967.760 Registered Users
  • 2.166.390 Active Users
  • 1.044.720 Teams Total
  • 2.312 Matches Yesterday