|
PROBLEM Z LAGAMI + NEED NS CS:S

Author Posting
Witam! Przechodzę odrazu do tematu. Otóż jak sobie gram DM 10on10 to nie mam lagów gdy strzelam np z piachu do typa co stoi na A to nie mam lagów . Lecz jak np typ jest zaraz obok mnie to zaczynaja mi spadac fps'y i mam straszne lagi . Na 10 takich akcji moze z 2-3 zabije.  : / Tutaj do Was pytanie czy da sie to jakos usnac [Srednio mam po 100-80 fps]. A i 2 czy ma ktos moze Non Steam CS:S ? Z góry thx        

Odrazu mowie ze na tyn ns nie mam zamiaru haxic ale daje kumplowi ; )
quote ] 
po 1. non steam jest illegal ...
po 2. może masz jakiś cfg dziwny
quote ] 
sprawdz raty
quote ] 
DOKLADNIE MAM TO SAMO !!!
prosze o pomoc.
quote ] 
setti
quote ] 
kup lepszego kompa lub sprawdz czy coś sie nie dzieje z netem lub zmien sobie configa na innego . ja sam mam 9 - 30 fps przez neta
quote ] 
po zmianie configa mam czasem 9 fps jak duzo ludzzi itp. i granaty wybuchają ale tez nawet czasem mam 60
quote ] 
Wyłącz ESL Wireemoticon-smileD

Mi na takich DM, FFA pomagaemoticon-grin a jak włączone to mi laguje..
quote ] 
Miczel wrote:
Wyłącz ESL Wireemoticon-smileD

Mi na takich DM, FFA pomagaemoticon-grin a jak włączone to mi laguje..

Grasz na FFA ? Jesteś królem FFA ?
quote ] 
Rozwiązanie jest nieco inne - włącz css na steam, nastepnie przejdź do "menadżer zadań" w zakładce "procesy" znajdź "hl2" kliknij nań prawym przyciskiem myszy i wybierz "ustaw koligację" pokaże Ci się lista aktywnych dla danego procesu rdzeni, nie zależnie od tego ile masz rdzeni procesora, dla procesu hl2 aktywny powinien zostać jeden rdzeń.

Na moim sprzęcie bardzo "średniej" jakości to jedyny sposób uporania się z lagami, da się na tym grać bez żadnego cfg. Nawet przy wysokim pingu, praktycznie zero lagów.

PS: nie zapomnijcie, że aby to zadziałało musie właczyć i wyłączyć css/steam i przy wyłączniu rdzeni css musi być włączony w tle.
quote ] 

Reply

• 2.269 Users Online
  • 4.934.610 Registered Users
  • 2.151.500 Active Users
  • 1.039.970 Teams Total
  • 1.608 Matches Yesterday
  • 22.324.600 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 1.31s (not_cached) host: eslphp20