|
FIFA11 Magyar Klánliga

Author Posting
Ide várom a klánligával kapcsolatos ötleteket és véleményeket.
quote ] 
Figyelembe véve a jelenlegi állapotokat, gondolok ez alatt pl. a kupák iránti "érdeklődésre" vagy a ladder aktivitásra én a 3v3 Classic Mód-ot javaslom.

Classic mód alatt a 3*1on1-re gondolok. Egyrészt ez által talán élénkülne a ladder is, másrészt pedig az EMS is 1on1-ben kerül megrendezésre, tehát erre kellene gyúrni véleményem szerint.

-- 
HU National Master Admin & National Team Manager ¤ EU FIFA MLA & EU Supporter
quote ] 
en nagyon csipem az 5v5t
quote ] 
Jó lenne, ha a régi rendszer szerint 5v5-ben tolnánk a meccet. De nincs ellenvetésem a 3*1on1 fajta dologban sem.
quote ] 
Hi,

Reálisan kell gondolkodniemoticon-grin 5on5-re nem lennénk elegen.. teljesen felesleges!
3on3 az jó lenne a régi megszokott rendszerben, nem ebben a **** online teamplaybenemoticon-grin
Én így gondolom..!
quote ] 
Egyetértek b1g1vel, az Online Team play nem vert mély gyökereket a szivemben.Ám szerintem az 5v5 rendszerben látszik meg ,hogy egy klán milyen erős valólyában.
Az 5v5 es a 3v3 között ott a 4v4 aranyközépút.emoticon-tongue emoticon-grin
quote ] 
Én a legutóbbi szokványos 3vs3 rendszert javaslom.Az okok nagyon egyszerűek és logikusak is. 

- Így lehet megrendezni egy több csapatos klánligát (oda visszavágós rendszerbe akár )

-Az EMS is így lesz lebonylítva.

-Végre lenne miért esl.hu esl.eu-t játszani , mert gyakorolni kellene a ligára, lenne miért játszani , talán fellendülne az aktivitás.

-Majd ha indul az ENC , egy nagyon jó felmérést adhat az egész liga , az egyéni teljesítményekről , ami úgy hiszem jóval kuszább és nem annyira egyértelmű , mint a tavalyi években. Egyszóval egy újabb bizonyítási lehetőség azoknak akik be akarnak kerülni.
quote ] 
Szó szerinti idézet a hírből:
"...Ennek érekében úgy döntöttünk, hogy változtatjuk a Quake Live csapatmódot 4on4-ről 2on2 TDM-re, a Call of Duty 4-et Call of Duty: Black Ops-ra, a FIFA-t esetén pedig a régi formációra a legutóbbi 3on3-ról 1on1-re."

Ennyit az EMS-ről, gyúrhat rá aki akar EU/HU-ban mert ezek szerint nem lesznek warok, nem lesznek klánok, csak sima 1on1 lesz.
És ha már EMS, nézzük a többi játékot: CoD, CS, Quake mind csapatjáték és az volt korábban is, Fifában eddig nem volt erre lehetőség, most végre van. Ugyanúgy 1 (vagy 2) "mapon", csapatként kell jobbnak lenni a másiknál.
Az eddigi Fifa szezonok fénypontja az EMS, a hazai selejtezőtől, QR1-2-n át a főtábláig izgalmas volt, szerettük, voltak szép eredmények de ez el lett baszva az idei rendszerrel, így nincs olyan vmi téttel bíró torna vagy ladder ahol számítana, hogy egy klán milyen erős 3*1on1-ben, ezen tehát tök felesleges gondolkodni is.
Éppen ezért az új játékélményt biztosító 3on3 csapatjátékot preferálom, ahol végre a magyar csapatokkal is tudnánk játszani, mert EU ladderban sajnos elég nehéz volt ezt összehozni.
quote ] 
3on3 Classic-ot javaslom, ugyanis az 5on5 ladderhez nincs elegenedő aktív magyar fifás.
ENC-re jó bizonyítás lehet ez sokak számára.
quote ] 
Én is a 3on3 új csapatjátékot preferálom, hiszen épp ez lenne a lényege a fifának. Ez az igazi csapatjáték, hogy együtt játszanak az emberek. Szerintem ez lenne a végső cél a jövőben, hogy 11 ember 11 ellen. És attól, hogy az EMS 1on1ben van, attól miért kéne a classic 3on3-at játszani? Mivel az EMS 1on1, aki indul, az biztos, hogy nem a klánligában fog rá gyakorolni a heti 1-2 warral, hanem esl.eu vagy hu 1on1 ladderben kockul rá. Mivel a klánliga már nem EMS quaily, simán kipróbálhatnánk az új csapatjátékot. Legalább hozna valami új színt az egész Fifába... Ráadásul sokkal izgalmasabb lenne a liga is, nem lennének akkora különbségek, látványosabb lenne. Ha már van egy ilyen lehetőség, miért nem használjuk?
quote ] 
TommaX: klánok és klánliga már akkor is volt, amikor EMS még sehol. Ne az EMS motiváljon hogy csapatot alakítsatok és tartsatok fent.
Megértem, hogy ez egy plusz motiváció lehetne, de erre kár fogni az inaktivitást véleményem szerint.

-- 
HU National Master Admin & National Team Manager ¤ EU FIFA MLA & EU Supporter
quote ] 
Én a 3on3 classicot javaslom, legfőképpen azért, mert ez az új 3on3 rendszer még elég kiforratlan. Rengeteg a szakadás, ha kilép valaki mégis megy tovább a meccs stb...
quote ] 
Semmi tétje nincs most szinte a klánligának, miért ne próbálhatnánk ki, vagy mikor próbáljuk ki ha nem most. Legyünk már picit "merészek". Kikki annyira azért nem sok a szakadás, mivel 2on2 is már csapatjáték módban van, és rengeteg meccset játszanak.
quote ] 
49 3on3 EU meccsünkkel mi nem vagyunk annyira inaktívak. 2on2-ről nem is beszélve, ezt játszuk mert sokkal jobb, végre vmi újabb mint az 1on1. Csapatszinten, csapatjátékban (ha már csapat fenntartás) tehát nem vagyunk inaktívak.
Eddig követte a laddert a klánliga, 5on5 volt EU akkor az volt a klánliga is, jött a 3on3 váltottunk 3on3-ra, most pedig csapatjáték van.
quote ] 
Hello all!
Lehet még nevezni?
quote ] 

Reply

• 2.794 Users Online
  • 4.749.090 Registered Users
  • 2.075.020 Active Users
  • 1.014.250 Teams Total
  • 2.428 Matches Yesterday
  • 22.015.400 Matches Total
  • More stats