|
Upute našim cijenjenim igračima

Author Posting
Molila bih sve igrače da dobro prouče pravila igranja prije nego se počnu natjecati.

Upute za korištenje ESL-a, bilo to navigacija, registracija ili prijava na ladder možete naći ovdje.

Detalje laddera i pravila možete naći na slijedećim linkovima:

Detalji
Pravila

Njih uvijek možete naći na glavnoj CoD4 stranici za Hrvatsku zajedno sa signup linkom u gornjem lijevom kutu stranice.

Ako imate bilo kakvih drugih pitanja, slobodno kontaktirajte admine direktno ili putem support linka.

Hvala i sretno!
edited by moderator   
quote ] 
Da bi igrali u bilo kojoj od naših laddera trebate se registrirati na ESL i unjeti svoj COD4 PB GUID.

#Ako nemate ESL account , molimo vas da se registrirate
#Da bi našli COD4 PB GUID , uđite u igru i spoyite se na server na kojem je upaljen PunkBuster
#Spustite konzolu i upišite /pb_plist
#Zapišite zadnjih 8 znakova
#Da bi unjeli svoj COD4 PB GUID logirajte se u ESL Command Center i odite na Gammeaccounts.
Označite COD4 PB GUID i upišite svoj GUID.
quote ] 
Pozdrav,
imam par pitanja.

1. Koliko teamova se do sada uopce prijavilo na HR laddere (2on2, 3on3)?

2. g2t ima prijavljena dva teama, jedan glavni i jedan subteam (nas fun team). Oba bi zeljela igrati na 3on3 Cro ladderu, ali nas ne mogu prijaviti sa drugim teamom jer mi javlja gresku kako jedan igrac vec igra za neki drugi team na istome ladderu. To sam ja u ovome slucaju, no za nas subteam necu igrati. Dali to znaci da se moram removati iz tog teama da bih igrao za primarni ili...?

3. Za prijavljivanje na 2on2 i 3on3 ladder takodjer dobivam gresku kako u teamu ima vise prijavljenih igraca negoli je potrebno za odredjeni ladder (2 odnosno 3 igraca). Dali znaci da ako mi imamo 6 igraca u teamu da ne mozemo igrati gore spomenute laddere?

Hvala unaprijed,
atha
quote ] 
@atha

1. http://www.esl.eu/hr/cod4/sd/3on3/ladder/database/members/*/
http://www.esl.eu/hr/cod4/sd/2on2/ladder/database/members/*/

2. unutar jednog laddera, isti igrac ne moze se natjecati u 2 tima. mozda bi to ladder dopustio kada bi ti unutar tog drugog tima bio prijavljen kao inaktivan ili pocasni clan, ali sumnjam i mislim da ces morat izaci iz tog tima ako taj tim zeli isto igrat.

3. 3on3 nema max. broja clanova u timu, a 2on2 postoji min i max restrikcija na 2 covjeka.

za 2on2 laddere glavni timovi registriraju subteamove.

emoticon-grin

-- 
Mojsije, Head Admin Croatia
quote ] 
Ok, zahvaljujem na odgovoru, to je sve sto me zanimalo.

Jos samo da se klanovi prijave i da se i ovdje pocne malo igrati.

Pozdrav,
atha
quote ] 
ja ukucam pl_plist u konzoli ali mi se nista nepojavi moze li mi neko ovo pojasniti
quote ] 
Example: d7e011d9
Restriction: 8 characters, hexadecimal (0-9, a-f only), lowercase

How to find
1. Join a Punkbuster enabled server
2. Open the console (default is press shift + ~)
3. Type /pb_plist

Nadam se da će pomoći
quote ] 
Nema interesa u HR za ovo. Visili smo sa oba tima na prijavama 40 ili koliko dana, sve skupa 3-4 tima po ligi je bilo najvise i to je uglavnom to...steta.
quote ] 
Mi se ne predajemo tako lako emoticon-smile
Evo sad kreću nacionalne kvalifikacije za EMS 3. sezonu i treba nam minimalno 4 tima za to, i mislim da će vas biti.
quote ] 
nema od tih ladder-a nista, a vidim da i od EMS-a nece biti nista, 3 teama prijavljena ...
quote ] 
Prijavili bi i mi tima za 2 na 2 al nemamo server...
quote ] 
izgleda da u hrvatskoj za esl nema puno interesa makar je to po organiziranosti i ugledu najjača europska liga... sad izlazi cod5 i nadam se da bude laddera (bar 2v2 ako nist drugo) jer zbilja šteta da esl cro propada a mislim da imamo puno dobrih ekipa.
quote ] 
Mislim da jako malo ljudi i zna da postoji esl.hr
Trebali bi malo vise promovirat.
www.codhr.com <-- dodjite ovdje i napisite na forumu i doci ce zagarantirano 10ak timova
quote ] 
vicarious wrote:
izgleda da u hrvatskoj za esl nema puno interesa makar je to po organiziranosti i ugledu najjača europska liga... sad izlazi cod5 i nadam se da bude laddera (bar 2v2 ako nist drugo) jer zbilja šteta da esl cro propada a mislim da imamo puno dobrih ekipa.

Upravo se stvar pokreće, trebalo je malo duže zbog na štetu svih ozbiljnijih gamera, hr gaming scena je pomalo bila neozbiljna, ali nadamo se da će se sa ozbiljnošću ove organizacije u suradnji sa codhr.com sve promijeniti!

faTsO out!
quote ] 
ee jel mi mozete rec kako da downloadam cfgove sa ove str hvala vam
quote ] 

Reply

• 2.080 Users Online
  • 4.839.270 Registered Users
  • 2.111.830 Active Users
  • 1.027.970 Teams Total
  • 1.742 Matches Yesterday
  • 22.187.400 Matches Total
  • More stats