|
Krátké novinky a upozornění
 
Author Posting
Zde budou zveřejňované krátké novinky a upozornění. Pravidelně to tu kontrolujte a ulehčíte nám spoustu práce se supporty.

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Cca od čtvrtečního večera je nějaká chyba na esl v systému. Je problém se zadáváním zápasů do systému - stává se, že se objeví error s tvrzením, že zvolené datum je příliš jiné. Situaci musí vyřešit administrátor. Na nápravě se pracuje.

Pokud bude problém se zadáním zápasu pak nabízím hráčům a týmům, že případně zanesu zápas do systému ručně. Abych s tím neměl tolik práce tak je třeba splint následující kroky:


1 - aby alespoň jedna strana podala výzvu
2 - poslat mi na icq 221485357 odkaz na tuto výzvu
3 - na icq mi poslat o jakou ligu se jedná a požadované mapy a datum včetně hodiny.
Tak jsem se dozvěděl nějaký typy, jak tu chybu snad odstranit. První je mít ESL web v češtině ( nastavení zde - http://www.esl.eu/cz/vc/change_lang/ ). Druhý je formát data zápasu. Buď zkusit formát dd.mm.yyyy nebo mm.dd.yyyy. Zkuste to prosím u nějakýho zápasu co vám zlobí. Jestli to pomůže dejte mi vědět na ICQ. Díky

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Vzhledem k jednomu protestu jsem prolezl zápasy lig 1:1 klasické i funmapy a pak taky 2:2 ligu. A vůbec se mi nelíbí trend hrát zápasy na dvě kola místo na čtyři. Všechny nalezené zápasy jsem smazal a ZATÍM odměnil jen 1PP za nedodané screeny. Pokud s tím má někdo problém pak mohu jeho situaci přehodnotit na falšování výsledků. 

Každopádně v případě, že se druhá mapa neodehraje je třeba VŽDY postupovat dle pravidla 7.3.2. Přerušení zápasu
4 trestné body. Pokud váš soupeř svévolně opustí hru, musíte v každém případě podat protest. Není vám dovoleno zadávat jakýkoliv výsledek. Toto by mohlo být trestáno jako falšování výsledků (pravidlo 7.4.2.). Pokud se zápas dostal do stavu, ve kterém je již možné vyhodnocení výsledků, výhra může být přiznána týmu, který v zápase zůstal. Rozhodnutí, jestli je možné zápas vyhodnotit nebo ne, je v každém případě na odpovědném adminovi.

Takže to berte prosím jako upozornění, že tudy cesta pro získávání bodů nepovede. Děkujeme za pozornost.
Takže jak si již někteří všimli CE3 již není funkční. Pokud jsem novince na stránkách www.cheateye.de porozuměl správně, tak se německá strana rozhodla ukončit další podporu tohoto programu z důvodu časové a finanční náročnosti. Proto se samozřejmě povinnost CE3 ruší. Z toho důvodu doporučuji hrát zápasy pokud možno se spectatorem.
Jen v rychlosti upozorňuju, že hráči mají poslední 3 dny na instalaci programu UAC2. Od 1.8.2010 je povinný ve všech ligách.

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Odkaz na čerstvě přidanou novinku: http://www.esl.eu/cz/vc/news/1...131524/Nov-admin-nov-mapy/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
narazil jsem na problém, že pokud jsou sourozenci apod. na jednom počítači, že používají stejný UAC účet. Není to vhodné a řešením je vytvoření nového profilu ve Windows a tam se znovu vytvoří druhý osobní účet na UAC2.
Odkaz na novinku: http://www.esl.eu/cz/vc/news/132706/Admin-a-mapy-vybr-ny-/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Od zítra 19.12. 2010 je povinné UAC3. Loginy vám zůstávají stejné a stejné je i ovládání jako u UAC2. Takže stačí jen pár sekund na to, aby si každý tento nový program stáhl a nainstaloval ho.

Odkaz: http://uac3.com/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Odkaz na novinku : http://www.esl.eu/cz/vc/news/152655/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Odkaz na novinku: http://www.esl.eu/cz/vc/news/161562/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Nová anketa: http://www.esl.eu/cz/vc/poll/41085/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Odkaz na novinku: http://www.esl.eu/czsk/vc/news/170649/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Vyvstává víc problém nepovolených hráčů. Bude nadále platit to, co je v pravidlech. Tj. hráče s banem nelze povolit žádnou formou dohody. To se vztahuje i na hráče, který má více jak 12 trestných bodů. Nemá sice v záhlaví ban, nicméně pro trestné body nesmí hrát. I v případě, že se před zápasem teamy domluví, že hráče povolují a stane se pak takový hráč předmětem protestu, bude postupováno automaticky dle pravidel - tj. hráč i jeho team dostane trestné body.
Zda bude zápas smazán záleží na okolnostech. Pokud zápas vyhraje stěžující si strana, bude zápas nejspíš ponechán.
Admini budou řešit dle pravidel všechny protesty, které se budou týkat nepovolených hráčů ve hře. Admini NEBUDOU řešit supporty podané na nepovolené hráče, neboť support u řešení nepovoleného hráče je nesprávnou formou řešení situace.
ještě pro jistotu - v rámci přechodu na czsk raději odkaz na česká pravidla vázaná na ligu Vietcong: http://www.esl.eu/cz/vc/rules/global
Odkaz na novinku: http://www.esl.eu/czsk/vc/news/174347/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Ještě jednou upozorňuji na UAC hlavně v 1on1. Viděl jsem tam spoustu zápasů bez UAC. A ujistěte se, zda máte správně vyplněné UAC ID ve vašich herních účtech.

-- 
verny@staff.esl.eu
Ahoj všichni, 

chci upozornit na to, že tady řádí párek hackerů z francie, kterým se už povedlo prolomit heslo do jednoho VC týmu. Proto doporučuji si změnit přístupová hesla do týmu. Používejte tzv. silná hesla (kombinace číslic, znaků, rozlišení malých a velkých písmen).

Netýká se to jenom Týmových účtů ale i Vašich osobních. Proto dbejte na bezpečnost a změňte si hesla.

S pozdravem, ESL admin tým

-- 
verny@staff.esl.eu
Ahoj,

vyvstal tady problém, týkající se PPček za špatné UAC ID. Týká se to většinou hráčů a týmů, které z důvodů banu hráli a výzvy posílali až po jeho vypršení. Chci tedy upozornit na tu skutečnost, že od teď se budou bany dodržovat, ať už budou za cokoliv. Jinak takovéto zápasy pak budeme považovat za neplatné. Zápasy, které jsem do teď odměnil ppčkama za chybné UAC ID ponechávám a trestné body mažu. Pokud nebudou smazány, tak napište na protest ticket nebo na support. Pravidla týkající se UAC budeme dávat na fórum do tématu pravidla-dodatky, tak to prosím sledujte.

S pozdravem, ESL admin tým

-- 
verny@staff.esl.eu
odkaz na nbovinku, kde je vše o UAC3. Vím, že to je jinde, ale sem to patří:

http://www.esl.eu/czsk/vc/news/181635/
Novinka - 1on1 Spring CUP

http://www.esl.eu/czsk/vc/news/190384/

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Zebricek 2on2 ctf je spusten!

Novinku si muzete precist zde: http://www.esl.eu/czsk/vc/news/205332/

Takze se vsichni prihlaste, at se to rozjede. GL

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
Upozornění pro hráče 1on1 ladderů!
Stále platí pravidlo nahrávání screenů (výsledků) k zápasu. Po ukončení UAC fake zápasy nepohlídáme jinak než kontrolou screenů, takže zápasy bez screenů odměníme trestnými body a mažeme!

Děkuji za pochopení.

-- 
verny@staff.esl.eu

This Topic is closed.

 
  • 4.735 Users Online
  • 4.615.570 Registered Users
  • 2.019.960 Active Users
  • 994.555 Teams Total
  • 3.979 Matches Yesterday
  • 21.646.500 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 0.55s (not_cached) host: eslphp15