|
previous  1-25 ]26-50 ]51-75 ]76-100 ]  next
CZSK & EU Vietcong

Author Posting
Ahoj všem,

jak jste si mohli všimnout, bylo povoleno vpuštění EU týmů do našich žebříčků. Základním faktem je, že se tímto pro české hráče, týmy a žebříčky nic nemění.

Tohle pravidlo

Výzvy nemusíte přijímat pokud nechcete. Můžete je rovnou stornovat a nebo počkat, až se zápas sám uzavře. Pokud dostanete trestné body, tak Vám budou neprodleně smazány.

zaručuje, že s EU týmy nemusíte hrát, pokud ovšem nebudete chtít.

Zde jsou další doplňující pravidla:

- EU týmy se mohou skládat z hráčů všech národností kromě hráčů ČR
- žádný EU hráč nemůže vstoupit do českého týmu
- hostování českých hráčů v EU týmu a naopak je povoleno

Admini:

Český admin tým zůstává nezměněn a vše ohledně hráčů/týmů budeme řešit jen my.

Z řad EU zde vítáme hráče Domi a Departet., kteří nás v naší sekci podpoří. Jsou jim uděleny práva na schvalování EU hráčů/týmů do ligy, řešení supportů a protestů EU hráčů/týmů a kontrola jejich zápasů. Tohle vše plus vše ostatní (S/P, PP, bany, locky, atd) je stále pod dohledem českých adminů. Není tedy důvod se nijak znepokojovat.

Zkráceně řečeno, pro české týmy vše zůstává při starém, pouze tu je možnost si zahrát i s EU hráči/týmy.

To vše na zkoušku a při jakýchkoliv problémech není problém vše opět uvést do původního stavu.

Do konce týdne bude zveřejněna novinka s velice podobným obsahem, kde budou popřípadě doplněny všechny důležité informace a pravidla.

Rádi vám zde odpovíme na všechny otázky.

-- 
Hraj čistě ! Ježíš tě vidí
quote ] 
Já mam dotaz ,zjistili jste , proč se nás nikdo na nic neptal a vpustil EU hrače a adminy do czsk ladderu bez souhlasu hráčů a adminů???
quote ] 
Vedení CZSK usoudilo, že to za pokus stojí a tak se rozhodlo takto. Dále trochu vázla komunikace, ale tento problém byl již vyřešen a vše důležité domluveno.

-- 
quote ] 
16.05.12 21:37 - gg timto dnem skoncil vc ;-)

divim, se, ze nekdo chce vubec proti tem cheaterum hrat (uac je nepodstatne - je x webu kde vyvijeji cheaty primo na uac - a ano vc je tam taky emoticon-grin). 

Dopadne to tak, ze si za chvili zacnou stezovat, ze maj maly prava v protestech atd atd, pak se z tohodle stane eu liga a pak vc skonci emoticon-grin. Spravny krok admini emoticon-grin

-- 
** deleted **
quote ] 
ziki wrote:

divim, se, ze nekdo chce vubec proti tem cheaterum hrat (uac je nepodstatne - je x webu kde vyvijeji cheaty primo na uac - a ano vc je tam taky emoticon-grin). 
.
.
.

De vidět, že jsi nikdy nehrál proti Departetovi s Domim a spol. My s něma hráli hned několik FW a musím říct, že cheateři v žádným případě nejsou. Jsou to silní hráči na NVA, na jiných mapách jsou v pohodě k poražení, ale i tak jsou lepčí jak 75% naší scény. Hlavně se s něma hraje opravdu krásně, něco jak finále poslední LANky, málo kempu a hodně rushování, já se těším až zas začnem hrát a budem si moct proti nim zahrát;) Z toho druhýho týmu mám rozhodně větší strach co se týče cheatování...

-- 
Když jsem byl malej, tak jsem si myslel, že jsem namyšlenej. Teď už vím, že jsem dokonalej.
quote ] 
ziki wrote:

Dopadne to tak, ze si za chvili zacnou stezovat, ze maj maly prava v protestech atd atd, pak se z tohodle stane eu liga a pak vc skonci emoticon-grin. Spravny krok admini emoticon-grin

Nestraš... Nemusíte s nima hrát když nechcete. Je to v zájmu nás i vedení. Pokud to opravdu nebude klapat, tak pro nás a vedení není problém vše uvést do původního stavu. Budeme samozřejmě sledovat i jejich aktivitu: vzájemné zápasy mezi EU a mezi CZSK a EU týmy, jsou tu zde jen kvůli herní aktivitě a záleží jen na vás jestli je přijmete a budete s nimi hrát.

-- 
verny@staff.esl.eu
quote ] 
hurá...konečně bylo desný koukat na tabulku s 9 týmy)) atraktivita je hned na místě...ziky sám si haxoval emoticon-smile
quote ] 
kolik týmu má přejit do naši ligy ?
quote ] 
Ted už by to jenom chtělo aby v každém týmu bylo tak 6 lidí a zbytek aby založil další týmy at je tech týmu více a pak by možna jeste nachvilku liga ožila emoticon-grin stejně nechápu proč se pořád divíte že je málo týmu když je v jednom 10 a více lidi ;)
quote ] 
Verny: "Je to v zájmu nás i vedení." 

V zajmu kterýho nás? emoticon-grin Nás jako hráčů? Nás se někdo ptal? emoticon-grin
quote ] 
Jesště mě napadlo... jsou tři tymy EU a za ty dva, nebo tři dny odehraly dohromady 1 CW emoticon-grin tak to naši aktivitu na ESLU vážně vytrhne. Nebo chtějí hrát, ale nikdo nechce s nima, tak zase ten náš zájem až takovej nebude teda emoticon-grin
quote ] 
Pekin wrote:
Verny: "Je to v zájmu nás i vedení." 

V zajmu kterýho nás? emoticon-grin Nás jako hráčů? Nás se někdo ptal? emoticon-grin

Tím jsem měl na mysli to dobrovolné hraní, že vám nemohou poslat výzvu když nechcete. Takže je můžeš klidně ignorovat.

Jak už jsme zde s glosterem psali, s vedemím jsme toto včera prodiskutovali a dospěli jsme k tomu, že to s nima přece jenom zkusíme, když už je sem pustili. Nemáme co ztratit a myslím, že není čeho se bát. A pokud ti něco ubližuje nebo škodí tak se svěř. Když budeš všechno jen kritizovat, tak nám moc nepomůžeš. Pokud máš nějaké rozumné návrhy a řešení čehokoliv, tak sem s tím.

Budou s nima hrát jen ty týmy, které je tu chtějí nebo s nima chtějí hrát. Pokud jsou zde týmy, které je tu nechtějí, tak ať s nima nehrají. Už jsem to tady psal x-krát, takže není důvod panikařit.

Samozřejmě budeme sledovat kolik budou mít zápasů a kolik tady budou mít týmů. Pokud se neosvědčí a budou tady zbytečně, můžeme je klidně vyhodit.

-- 
verny@staff.esl.eu
quote ] 
VernyCZ wrote:
Nemáme co ztratit a myslím, že není čeho se bát. A.

Já jsem si vždycky cenil českých adminů pro jejich nemalou práci pro VC scénu... ale tohle nemůžeš přece myslet vážně. . stejně , jako se vás nikdo na nic neptal , a dosadil sem EU tymy ,  tak se za čas stane to , že přejmenují naši ligu a dohoděj sem vlastní adminy bez vašeho vědomí (proč to neudělat znovu , když to poprvý prošlo emoticon-grin ) a nebo s časem příjdou s nápadem , že chtěj vlastní adminy a ve výsledku to dopadne uplně stejně , jako v 1. případě , akorát toho dosánou tak trochu "salámovou politikou" . Copak jste si (admini) nevšimli toho , že jim postuně ustupujete?? a čim víc jim ustupujete , tim víc je pro ně evidentní , že si můžou dovolit víc. Glostere , jak je možný , že ty , kterej v každym topicu , kterej se nějak dotýká EU sceny , si ostře kritizoval EU adminy atd. (všichni věděj , o čem mluvim) a ejhle , najednou věta : "Tímto zde vítám adminy z EU - X a Y ...." a ještě , když se sem samopozvali... KDE TO JSME??? já vás nechci kritizovat , protože vim , kolik jste toho pro VC udělali! Ale tohle je cesta do propasti.
quote ] 
Pekin wrote:
Jesště mě napadlo... jsou tři tymy EU a za ty dva, nebo tři dny odehraly dohromady 1 CW emoticon-grin tak to naši aktivitu na ESLU vážně vytrhne. Nebo chtějí hrát, ale nikdo nechce s nima, tak zase ten náš zájem až takovej nebude teda emoticon-grin

My jsme třeba hned s prvníma sami chtěli hrát, už jsme měli i výzvu na další den, bohůžel admini nám jí zrušili protože sem jak se psalo ty týmy "vtrhly".
quote ] 
V ničem vůbec neustupujeme a ustoupit nehodláme. Máme podmínky a pravidla, které gloster zveřejní v novince a za tím si stát budeme. Dělat teď nějaké zvávěry a prorokovat cestu do propasti umí každý. Za mě a glostera tě ujišťuji, že uděláme všechno pro to, aby se nenaplňovali žádné vaše katastrofické scénáře. Oni jsou hosté a jsou tady jen na zkoušku.

-- 
verny@staff.esl.eu
quote ] 
@ all the cz people : Thanks for letting the EU players join the Cz league.

1. You don't have to worry about the eu admins departed and domi. They are good guys. Besides that, they are just normal league admin. The Cz admin are higher, so ultimately they can change every action of the eu admins. So you don't have to worry about conflicts, since the cz admins stay the ''boss''

2. We are not here to take over the leagues or cz community. We are just here to have some fun with the few eu players that are left.

3. If you don't want to play vs the eu players/team, you don't have to( so in this case, nothing much will change for you)

4. I know some Cz players think that some EU players cheat. As some of you know, i was the formal headadmin of the vc EU. I'm not perfect, and yes, maybe i didn't do a great job. But i can assure you, all the EU players that are left are clean. Departed was long enough in ESL, to see which cheaters i have banned, and to see which players are no cheaters. So i am sure he will do a good job, in rejecting eu players to ladders, that are unknown. Only the wellknown eu players will enter your Cz league.

5. About UAC3. I know you guys don't trust this program, but unfortunatly, this is the only anti cheat tool we have right now. IF g-lost-er is finished testing uac4, feel free to make it mandatory asap. Also, we if you want a spectator with replays. It's fine.

6. I also know, that Brichi is developing a great anti cheat tool, which will come out in a few months. That will be much better that uac.

But for now. Just thanks you give the eu players a oppertunity to play in this Cz league.

@ G-lost-er : Were can we see the special rules for eu players?
quote ] 
Lubino wrote:
Já jsem si vždycky cenil českých adminů pro jejich nemalou práci pro VC scénu... ale tohle nemůžeš přece myslet vážně. . stejně , jako se vás nikdo na nic neptal , a dosadil sem EU tymy ,  tak se za čas stane to , že přejmenují naši ligu a dohoděj sem vlastní adminy bez vašeho vědomí (proč to neudělat znovu , když to poprvý prošlo emoticon-grin ) a nebo s časem příjdou s nápadem , že chtěj vlastní adminy a ve výsledku to dopadne uplně stejně , jako v 1. případě , akorát toho dosánou tak trochu "salámovou politikou" . Copak jste si (admini) nevšimli toho , že jim postuně ustupujete?? a čim víc jim ustupujete , tim víc je pro ně evidentní , že si můžou dovolit víc. Glostere , jak je možný , že ty , kterej v každym topicu , kterej se nějak dotýká EU sceny , si ostře kritizoval EU adminy atd. (všichni věděj , o čem mluvim) a ejhle , najednou věta : "Tímto zde vítám adminy z EU - X a Y ...." a ještě , když se sem samopozvali... KDE TO JSME??? já vás nechci kritizovat , protože vim , kolik jste toho pro VC udělali! Ale tohle je cesta do propasti.

Tebe to moze byt jedno ked uz par rokov nehras.

Neviem co riesite , my nebudeme snimy nic riesit a vedenie to tu rozhadze podla svojho. emoticon-grin takto je aspon snaha to ošefovat odtialto .
quote ] 
ChipsPan wrote:
Tebe to moze byt jedno ked uz par rokov nehras.

Neviem co riesite , my nebudeme snimy nic riesit a vedenie to tu rozhadze podla svojho. emoticon-grin takto je aspon snaha to ošefovat odtialto .

jj nic se nemění... je to pro nás pořád stejné, s tím rozdílem, že si některé týmy mohou zahrát i s EU týmem. Nikdo tady nikoho nebude nutit hrát s nima pokud nechce.

-- 
verny@staff.esl.eu
quote ] 
** deleted **
K těm adminům. V EU lize to vše spadalo pod německé vyšši adminy, takže si tam si všichni EU admini mohli dělat co sem jim zlíbilo. Německé vedení jim to posvětilo i když to bylo uplně proti rozumu a jiný podobný parádičky.

Tady to je ale česká liga, spadá to pod české vedení a nic podobného se tu dít nebude a ani nemůže. Pokud s tím Verny, Worw nebo já nebudem souhlasit, EU admin neudělá nic. Hlavní rozhudnutí zde je a bude na nás. Pokud by se Vám však cokoli nezdálo, napište na ICQ a každej českej admin na to může kouknout.

-- 
quote ] 
VernyCZ wrote:
jj nic se nemění... je to pro nás pořád stejné, s tím rozdílem, že si některé týmy mohou zahrát i s EU týmem. Nikdo tady nikoho nebude nutit hrát s nima pokud nechce.

Tu vetu uz musim rozpravat aj ked sa ti sníva emoticon-smile som to tu uz videl 16x minimalne emoticon-smile . Ale aj tak je tu par jedincov ktory si idu tu svoju a nerozmyslaju co tu pises emoticon-grin. Treba im to ukazat na videu mozno pochopia emoticon-smile
quote ] 
udělat video mě nenapadlo emoticon-smile

-- 
verny@staff.esl.eu
quote ] 
Gj, dobrý rozhodnutí.

Já se je sem snažil dostat už delší dobu, ale takhle jak to glosta a spol. vymysleli, je zkrátka bezchybný, takže gj once more.

Nu tak ted abych se k někomu přiteplil, a nebo v lepším připade překecal zbytek starejch bst, aby začli znovu po pár letech hrát.
quote ] 
Já s tímto rozhodnutím souhlasím. Podle mě tohle bylo nevyhnutelné a za zkoušku to určitě stojí. Pravidla byla nastavena rozumně, tak není důvod se tomu bránit. A pokud budou chtít haxovat, tak já si nataktuju kompa a nakopu jim prdelemoticon-smileemoticon-smileemoticon-smile

-- 
#admin jogurtu
quote ] 
DiabolikCZ wrote:
Já s tímto rozhodnutím souhlasím. Podle mě tohle bylo nevyhnutelné a za zkoušku to určitě stojí. Pravidla byla nastavena rozumně, tak není důvod se tomu bránit. A pokud budou chtít haxovat, tak já si nataktuju kompa a nakopu jim prdelemoticon-smileemoticon-smileemoticon-smile

Ale to jsi zapomel ze maji haxy na nesmrtelnost emoticon-smile nechciipaj oni nechciipaj emoticon-smileD
quote ] 
previous   1  -  25   next

Reply

• 4.139 Users Online
  • 4.804.020 Registered Users
  • 2.098.290 Active Users
  • 1.021.930 Teams Total
  • 2.136 Matches Yesterday
  • 22.124.400 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 1.04s (not_cached) host: eslphp8