|
Zmena na 4 granáty & 2 flashbangy
V posledných týždňoch diskusia o počte granátov a flashov pokračovala ďalej a ďalej. Hlasovanie bolo úplne jasné, ale s vysokým počtom pripomienok týkajúcich sa Molotova. Prišli sme do bodu prispôsobiť naše pravidlá, aby zodpovedali želaniam komunity. Pozrite sa na túto správu kde sú vysvetlené všetky zmeny.

4 granáty (2 flashe) vo VERSUSE, turnajoch a ladderoch

Viac ako 60% hráčov sa na EU stránkach hry rozhodlo v hlasovaní priniesť staré nastavenia ktoré poznáme z hier CS a CS:S. Teraz nasledujeme vaše želania a prieniesli sme vám možnosť nakúpiť až 4 granáty a taktiež možnosť mať 2 flashe

Stále môžte posielať svoje reakcie na Európske fórum hry CS:GO Feedback Forum.

 
Stiahnutie configov
 

Ak používate na serveroch ESL PLUGIN, configy budú automaticky stiahnuté a nahrané príkazom "rcon 5on5" alebo iným spôsobom uvedenom v plugine.

To však ale neznamená že chceme zamädziť využitiu nových granátov podľa starého CS. Odteraz sa môžete rozhodnúť či chcete starý set ako 1 HE, 2x flashe a smoke alebo radšej budete chcieť len jeden flash plus molotov alebo decoy. Sme si vedomí, že tieto nové zmeny môžu priniesť nejaké problémy ale budeme naďalej sledovať vaše názory.

Prečo chceme ponechať molotov

Counter-Strike: Global Offensive je nová časť veľmi úspešnej série a nechceme vystrihnúť nové aspekty, aby sme udržali staré štandardy. Zatiaľ sme videli veľa reakcií na molotov ale väčšina z nich bolo len hypotetických "Čo keby". Preto molotov zostane na ESL odblokovaný. Taktiež aj iné ligy a hlavné turnaje zastávajú rovnaký postoj.


Tvoj Admin Team
ReaperSVK, Friday, 21/09/12 21:51
  Links
Diskusné fórum hry
Problémy s WAC anti-cheatom ?
 
comments (4)
 
 
SPRAVNE ROZHODNUTIE !!! Molotov do CSGO Patrý
Molotov je nový element CS a prináša nové výzvy a nové taktiky do CS:GO... Molotov zmazať by nebolo zlé ale zasa ani najlepšie
píčovina všech píčovin ten molotov...... stejně na všech akcíchbude zakázanej jen tu na esl bude pobolenej :D komedie
motol je dobra vec hlavne ked mate s teamom dobre taktiky toto je dobre rozhodnutie
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed
 
  • 2.650 Users Online
  • 5.718.660 Registered Users
  • 2.470.390 Active Users
  • 1.225.230 Teams Total
  • 2.244 Matches Yesterday
  • 23.497.400 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 0.4s (not_cached) host: eslphp2