|

Monday, 24/09

Counter-Strike: Source | 16:33
Konec CS: Source sekcePoslední přeživší FPS hra s titulem CS: Source se na ESL stává minulostí. Do nynějška se náš CS:S Admin Team snažil naservírovat nejlepší turnaje, ceny a zábavu z odehraných turnajů.

Tuesday, 11/09

Counter-Strike: Source | 20:50
Servery momentálně nedostupnéVšechny servery od společnosti Crew.sk jsou momentálně nedostupné. Jeden z důvodů výpadku je převedení několika serverů na nově dominující FPS hru Counter-Strike: Global Offensive.

Tuesday, 31/07

Counter-Strike: Source | 20:20
Vítězové PRESTIGE Cupu 2012PRESTIGE Cup 2012 je prémiový turnaj pro teamy, kteří se pravidelně účastníly našich turnajů a přispívaly tak ke zkvalitňování komunity tady na ESL CZSK.

Wednesday, 18/07

Counter-Strike: Source | 04:37
CS:S turnajová stránka !!Ideme s dobou a preto sme sa rozhodli trocha spestriť Vám vaše chvíle na našich ESL CZSK CS:S stránkach. Iste viete o čom hovorím ak poviem že orientácia na ESL stránkach nie je najjednoduchšia. Vieme to a preto sa snažíme Vám čo najviac pomôcť s týmto problémom. Preto Vám týmto dňom chcem predstaviť novú CS:S turnajovú stránku.

Tuesday, 17/07

Counter-Strike: Source | 23:02
CS:S 1on1 Aim Cup #1Pre všetkých hráčov tu máme pripravené niekoľko pravidelných turnajov v hre Counter-Strike:Source. Vzhľadom k tomu že sú letné prázdniny a aktivita môže byť nižšia rozhodli sme sa že turnaje obmedzíme ale určite nepozastavíme. Všetko sa uvidí podľa účasti na prvých turnajoch a podľa nej budeme usporadúvať buď turnaje častejšie alebo práve naopak, obmedzíme ich. Rozhodli sme sa aj pre zmenu času pre turnaje a to na 14:00 hod poobede. Je to aj preto lebo k večeru nemusí byť chuť na hranie v módoch 1vs1 alebo 2vs2 ale skôr si človek chce zahrať tímovo.

Saturday, 14/07

Counter-Strike: Source | 12:52
Začátek prázdninNeuběhne dlouhá doba a rok 2012 bude v půlce stejně jako naše CS:Source sezóny. Nynější Jarní sezóna 2012 byla v poklidnějším duchu, kdy si snad každý hráč a tým mohl najít svůj prostor v celé sezóně.

Tuesday, 10/07

Counter-Strike: Source | 10:02
EMS X CSS: FinálePo 3 mesiacoch kde prebiehali národné kvalifikácie, tri kvalifikačné kolá, skupiny a play-off tu máme konečne opäť koniec ďalšej Esl Major Series sezóny. Ako mnohí z vás predpokladali sa do finále dostal práve tým Verygames a ako ich súpera tu máme tým Anexis v ktorom sú dokonca bývalý členovia týmu Verygames "SmithZz" a "shox".

Monday, 09/07

Counter-Strike: Source | 22:18
ESL CS:S aj na FacebookuFacebook predstavuje najväčšiu sociálnu sieť na svete. Mnoho stránok si vytvára aj facebook stránky kde tak dávajú možnosť ľudom uľahčiť prístup k informáciám. Preto sme sa aj my rozhodli vytvoriť vlastnú FB stránku a propagovať na nej nielen novinky zo CZ & SK ale pridávať turnaje a iné dôležité informácie a zmeny z Európy.

Thursday, 05/07

Counter-Strike: Source | 18:02
Nový zBlock 4.67 pre CS:S servery !!Iste všetci viete že pred niekoľkými dňami bol pre hru Counter-Strike: Source vydaný ďalší z rád updatov. Tentokrát ale update spôsobil nezhody medzi engine-om hry a pluginom zBlock ktoré mali za následok padanie serverov. Avšak tým okolo zBlock-u neotáľal a vydal novú verziu pre CS:S servery.

Tuesday, 26/06

Counter-Strike: Source | 21:14
Jarná sezóna 2012 # Play-OFFVšetci sme sa dočkali konca prvej sezóny v poradí ktorá má označenie podľa ročného obdobia v ktorej sa hrala. Je len niekoľko poznámok ktoré treba pripomenúť. Aktivita v turnajoch bola miestami veľmi chabá čo sa týka 1on1 turnajov. No čo sa týka tímov prekvapivo sa účastnili pravidelne rovnaké tými ktorý samozrejme za to budú mať dostatok bodov dostať sa do Play-OFF. Podľa rozvrhu má byť na pláne Letná sezóna ale o tej sa ešte diskutuje v akom tvare bude prebiehať. Za minulé roky bola totiž aktivita na herných portáloch, nie len na ESL, zo strany CZ a SK hráčov najslabšia lebo hráči uprednostnili pobyt v prírode ako sedenie za počítačom. Všetko sa však včas dozviete. Teraz si ukážme postupujúce tímy do Play-OFF.

Saturday, 23/06

Counter-Strike: Source | 11:20
Požadavek na demaAdmin může požádat o demo ze zápasu poskytovatele serveru. Pokud je server zprostředkovaný ESL, toto pravidlo zaníká.

Wednesday, 06/06

Counter-Strike: Source | 18:39
Jarná sezóna 2012 #Zhrnutie a infoJe to už niekoľko týždňov čo bola na stránkach ESL uverejnená novinka o priebežnom poradí hráčov a tímov v Jarnej sezóne. Menšia účasť v turnajoch by sa dala pripisovať aj tomu to je pravda. Každopádne v tejto novinke budú uverejnené všetky potrebné informácie ohľadom nadchádzajúcich turnajov ako aj dôležité zmeny pravidiel či doplňujúce informácie pre hráčov.

Sunday, 03/06

Counter-Strike: Source | 13:32
Úprava PravidelZměna se týká specifikace pravidel pro turnaje a jejich tresty. Každý hráč je povinen znát a v rámci pravidel Counter-Strike: Source ligy na ESL CZSK hrát. Pravidlo přichází v platnost tímto dnem.

Saturday, 02/06

Counter-Strike: Source | 15:19
Servery pro veřejnostZ FastCup sezóny se dnešním dnem uvolnil server, který byl doteď využíván týmem eEriness. Nyní je k dispozici společně s dalším serverem od <b>crew.sk</b> pro Československou ESL.

Saturday, 19/05

Counter-Strike: Source | 20:19
Týmy v PRESTIGE Cupu 2012Všechny kvalifikační turnaje pomocí kterých se mohly jednotlivé týmy kvalifikovat do samotného PRESTIGE Cupu 2012 jsou za námi. Pojďme se tedy podívat kdo se popere o prvenství v tomto závěrečném turnaji.

Saturday, 05/05

Counter-Strike: Source | 18:14
PRESTIGE Cup 2012Konec maturit a začátek prázdnin přináší jeden z posledních turnajů v naší CS:Source sezóně. Zbývá tedy popřát hodně štěstí a zábavy všem v tomto závěrečném turnaji.

Thursday, 03/05

Counter-Strike: Source | 21:30
Jarná sezóna 2012 # Piaty týždeňDnešná novinka bude trocha odlišná ako ostatné pretože v nej trocha načrtneme malé prekvapenie ktoré pre hráčov chystáme rovnako ako aj ukážeme si už vlastné pravidlá pre CS:S. Link na ne môžte badať už v predchádzajúcej novinke ale teraz si o tom povieme viac. Určite by sme v Admin tíme boli radšej keby počet hráčov ktorý hrajú naše turnaje narástol. Snažíme sa preto ako môžeme a rozhodne sme nezaspali na vavrínoch.

Saturday, 28/04

Counter-Strike: Source | 23:46
Jarná sezóna 2012 # Štvrtý týždeňAko ste si viacerý mohli všimnúť, ESL malo minulý týždeň menšie problémy a bolo na niekoľko dní OFFLINE. Z toho dôvodu sa nekonal 1on1 Claasic turnaj #5. Ten som sa rozhodol nahradiť práve Knife turnajom #7. Pre informáciu Knife turnaj sa nahradzovať už nebude. Možno je to pre niekoho sklamaním a pre niektorých úľava pretože knife sa veľmi dlho na ESL nehrali. Dúfam že do budúcna už takéto problémy mať ESL nebude a budete môcť ostatné turnaje hrať podľa plánu. Za nami je uzravretá prvá "skupina" turnajov kde sa vystriedali "takmer" všetky módy v 1on1 a štyri turnaje v 5on5. Nižšia môžte vidieť tabuľky s umiestnením hráčov a tímov. Budeme sa určite tešiť na Vás a dúfam že ostanete s nami !!

Wednesday, 25/04

Counter-Strike: Source | 20:35
EMS X CSS: TímyKvalifikačné kolá sa hrajú, a tak Vám môžeme oznámiť všetkých 24 tímov pre nadchádzajúcu CS: S Major Series Season X, ktorá bola zahájená 23. apríla. <br> <br>

Sunday, 15/04

Counter-Strike: Source | 14:31
Slovenský sponzor Crew.sk!Rozhodli jsme se upustit od dosavadního giganta Verygames a zaměřit se na společnost, která nám už v těchto chvílích nabízí jejich plnou podporu a služby, které jsou více než uspokojivé. Představují Vám Největší hostingovou spolešnost s dlouhodobou zkušeností a hlavním zaměřením na herní scénu na slovensku <b>Crew.sk</b>.

Tuesday, 10/04

Counter-Strike: Source | 21:03
Jarná sezóna 2012 # Druhý týždeňPo odohranom Aim a Team Cupe nás bude čakať Awp a taktiež Team Cup. V novinke taktiež uvidíte linky na registráciu do ďalšieho herného týždňa kde sa bude odohrávať 1on1 classic a opäť Team Cup. Účasť bude dúfam o trocha väčšia ako bola doteraz. Síce v pavúkovi môžte badať že hráčov bolo dosť no nie je tomu tak. Potvrdili sme účasť za nich a preto sme aj nedávali žiadne trestné body za nedostavenie sa. Pointa je v tom že ak nebude dostatočný počet hráčov a tímov registrovaných v Jarnej sezóne 2012, tak sa nebude udeľovať špeciálny award pre víťaza Jarnej sezóny.

Sunday, 01/04

Counter-Strike: Source | 20:07
Jarná sezóna 2012Jar je obodobím kedy si tiež v admin tíme nedáme pokoja a pripravujeme pre Vás rôzne turnaje aj o ceny alebo len tak pre zábavu. Tento krát je tu pre Vás jarná sezóna v CS:S. Táto sezóna bude trvať celé tri mesiace a v nej sa bude súťažiť už ako tradične v ladderoch 1on1 a 5on5. Oproti FastCupom tu budu ale zaujímave zmeny, ktoré dúfam Vás hráčov príjemne potešia.

Saturday, 31/03

Counter-Strike: Source | 12:49
EMS X Prvé kvalifikačné kolo # SK !!Vyzerá to tak že pre Slovákov to bude v EMS X QR 1 o niečo ťachšie ako pre Čechov. Čo sa vlastne deje a ako to chce slovenský tím riešiť sa dozviete v článku <br> <br>

Friday, 30/03

Counter-Strike: Source | 20:15
EMS X Prvé kvalifikačné kolo # CZ !!Je to už niekoľko týždňov kedy sa skončili národné kvalifikácie pre EMS X. Teraz je pred nami prvé kvalifikačné kolo do ktorého sa dostali aj naše národné tímy. Pozrime sa čo čaká český národný tím a tiež tu máme vyjadrenie kapitána tímu. <br>
Counter-Strike: Source | 18:37
VeryGames servery nedostupnéPřed několika dny se naše servery od společnosti VeryGames <b>samovolně vypánají, chybí na nich mapy nebo jedou špatně</b>. Nejen naše, ale i servery výherců poslední FastCup sezóny mají stejný problém a tudíš problém padá na všechny servery.

Tuesday, 28/02

Counter-Strike: Source | 23:31
EMS X Koniec CZ/SK KvalifikácieCez všetky útrapy, odkladania a nezhody sme spolu s hráčmi dokázali prísť hre na chuť a postupne sme začali s EMS X kvalifikáciu ako pre Slovenské tímy tak pre České. Dnes je už tomu koniec a poznáme víťazov ktorí budú obe štáty reprezentovať v Európe.

Sunday, 26/02

Counter-Strike: Source | 17:42
FastCup sezóna u koncePrvní FastCup sezóna začala na konci listopadu roku 2011 a už tu máme konec a sní jejich výherce. Celkem 4 měsíce hrané turnaje každou neděli od 19:00 zajistily dlouhodobou zábavu a výtěžek v podobě cen.

Saturday, 25/02

Counter-Strike: Source | 14:02
EMS X FináleVšechny tuzemské kola ESL Major Series X jsou odehrané kromě grandfinále. Kdo je nejblíže vítězství ke slotu QR1 a jaké jsou šance?

Saturday, 11/02

Counter-Strike: Source | 22:58
ESL Major Series XI přesto, že máme rozdělené sloty, což jsme původně nepředpokládali, pokusíme se poslat dva nejlepší teamy z české a slovenské republiky na ESL Major Series X. Spuštěné tedy budou dvě kvalifikace a to jak pro českou tak pro slovenskou zemi zvášť.

Wednesday, 08/02

Counter-Strike: Source | 19:10
5on5 GrandFinal5.2.2012 od 19:00 začalo grandfinále pro hráče a nečekaně skončilo tentýž den před jedenáctou hodinou večerní. Důvodem bylo nedostavení se celkem 11 hráčů. Ve výsledku to tedy bylo finále 5ti hráčů což je vcelku škoda na to, jaké byly do této sezóny nasazeny ceny.
 
  • 4.144 Users Online
  • 4.887.000 Registered Users
  • 2.136.250 Active Users
  • 1.033.920 Teams Total
  • 1.965 Matches Yesterday
  • 22.261.900 Matches Total
  • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 1.15s (not_cached) host: eslphp1