|
ESL Wire Anti-Cheat - Povinný
Práve nadišiel ten čas, že v hre Battlefield sme zaviedli povinný Anti-Cheat. ESL Wire je zavedený do všetkých ladderov & turnajov. Je čas pripraviť svoj team na to, že od teraz budú musieť mať všetci zapnutý ESL Wire. Ak neviete zapnúť ESL Wire, pomôžeme Vám !

Aktuálne pravidlá ESL boli aktualizované a ESL Wire bude povinný len pre tieto laddery a turnaje :

8on8 Conquest Ladder
4on4 Squad Rush Ladder
Go4BF3 Series
Cup Series

ESL Wire Anti-Cheat Pravidlá
  Citácie z pravidiel ESL:

  ESL Wire je povinný pre všetkých hráčov a je prísne zakázané ho vypínať počas zápasu alebo turnaja. Toto pravidlo platí pre všetkých hráčov bez výnimky. Ak hráč nemôže spustiť ESL Wire, nemôže sa zúčastniť daného stretnutia. Ak webová stránka nefunguje, Anti-Cheat je nepoužiteľný atak musí byť zápas preložený.
  Tieto pravidlá si môžete prečítať aj cez tento link:

  Pravidlá


ESL Wire Anti-Cheat - Trest
  Ak nie ste schopný spustiť ESL Anti-Cheat správne, nemôžete sa zúčastniť zápasu. Ak budete hrať zápas bez ESL Wire, alebo Vám v logu bude chýbať Anti-Cheat súbor, dostanete trestné body. Za vašu chybu bude pykať aj Váš team, pretože všetci dostanú až 3 trestné body za každý chýbajúci ESL Wire Anti-Cheat súbor.

Ako použiť Wire with Anti-Cheat


Tu máte malý tutoriál, ako správne spustiť ESL Wire.

1.) Ak ešte nemáte stiahnutý Anti-Cheat, stiahnite si ho z tohoto odkazu: Aktuálna verzia ESL Wire Anti-Cheat. .

2.) Teraz môžete spustiť Wire. Choď na "Play" a klikni na "Add Game" a ďalej na "Add a game manually". Normálne by mal ESL Wire nájsť hru automaticky, no ak tak neurobí, nájdite si súbor bf3.exe a pridajte ju ručne. Teraz treba počkať na spustenie hry.

3.) Ako náhle sa začne spúšťať Battlefield, obrázok by mal vyzerať takto: Stlačte tlačidlo "START". Ak sa Vám po tomto kliknutí zobrazí okno ako to je na našom 2. obrázku, je všetko v poriadku a hra sa Vám spúšťa. Teraz sa stačí už len pripojiť na herný server. Po dokončení zápasu hru zatvorte. Znova by sa Vám malo zobraziť okno na krátku chvíľku. Zapamätajte si, že keď meníte server, musíte hru vypnúť a znova zapnúť. ESL Wire sa takto reštartuje a aktualizuje na nový server.

Váš ESL Admin Tým

eSiR, Thursday, 29/12/11 13:14
  Links
ESL Wire
 
comments (4)
 
 
podla man dobra vec.... ale neviem s na bf3 cheaty?
To se ukáže časem jak to bude fungovat...musíš také počítat že server na hru musí být registrován na GGC steamu a nastaven...Server pak načítá aktualní banlist a tim padem se cheater nedostane na server. Takze by měla být dvojtá ochrana proti cheaterům.
Co v pripade ze hracovi po zapase chyba Wire log, resp. ze Wire ani nezapne? Overuje si to admin, alebo to hlasia hraci?
1 edits
V kazde tabulce v zapase si muzes rozkliknout kdo tam opravdu hral a kdo ne.
Kokud jdes hrat a hru zapinas pres Wire a zaskrtnes zapas ktery mas ve Wire a zapnes pres nej BF3 nemelo by se ti stat ze tam nebudes mit log. Pokud hrajes bez Wire je to poruseni pravidel jak v EU lize tak v CZ/SK lize. Je pak na tymu aby nahradil tohoto clena jinym kteremu Wire jde a ma ho dobre nastaven. Ano admin se diva ale pokud bude vic zapasu je to i na vas jde o vase body nebo o vzajemne dodrzovani pravidel.
 
 
 
Information:
 • info write comment not allowed
 
 • 1.893 Users Online
 • 4.887.000 Registered Users
 • 2.136.250 Active Users
 • 1.033.920 Teams Total
 • 1.965 Matches Yesterday
 • 22.261.900 Matches Total
 • More stats
Searchtags

Electronic Sports League rendertime: 0.83s (not_cached) host: eslphp13