|

Wednesday, 14/08

ESL Pro Series | 12:21
Грандиозни финали сложиха край на EPS 7!Седмият сезон на Професионалните серии на България по гейминг е вече в историята! Закономерният край на кампанията бе сложен с грандиозни лан финали, провери ли се през изминалата събота - 10.08 - в столичния Sofia Event Center. Повече от 1500 души станаха част от уникалното изживяване в Paradise Center, изпълнено с много спиращи дъха моменти, интересни игри, забавления и награди!

Monday, 05/08

ESL Pro Series | 10:37
Paradise Center домакин на финалите на EPS 7 на 10.08!Седмият сезон на Професионалните серии на България по електронни спортове завършва с уникално шоу на 10.08 в София! Домакин на едно от най-вълнуващите геймърски събития за тази година ще бъде Sofia Event Center в столичния Paradise Center на бул. Черни връх 100. Каним всички запалени родни геймъри на едно вълнуващо интерактивно изживяване! Заповядайте, очакваме Ви!

Saturday, 03/08

ESL Pro Series | 23:00
Развръзката в SC2 става ясна в неделя - финален плейоф от 18:00Тази неделя прикючва сагата с онлайн сезон на седмата кампания на родните Професионални серии по SC2! Четиримата играчи, завършили съответно на трето, четвърто, пето и шесто място в крайното класиране на надпреварата, ще се срещнат във финален плейоф, които ще определи последните претенденти за короната "<b>Национален шампион на България по SC2</b>"!

Monday, 29/07

ESL Pro Series | 11:28
LOL финалистите ще станат известни този уикенд - финален плейоф на 03 и 04 августLOL сагата на седмия сезон на Професионалните серии на България по гейминг е към своя край. Този уикенд, 03 и 04 август, ще станат известни последните два отбора, които ще участват на лан финалите на кампанията.

Tuesday, 23/07

ESL Pro Series | 14:16
Последни SC2 мачове от сезона на EPS тази седмицаВреме е да приключим с редовния онлайн сезон на EPS 7! През идните два дни ще бъдат изиграни всички отложени мачове от първенството по SC II, с което ще бъде сложен край на онлайн частта на надпреварата. Всичко най-интересно ще бъде излъчвано по AFK TV SC2 в четвъртък от 20:00. Успех на всички!

Sunday, 21/07

ESL Pro Series | 15:16
Последният кръг на EPS днес по AFK TVСлед близо два месеца, изпълнени с много интересни и вълнуващи мачове, дойде краят на редовния онлайн сезон на EPS. Тази вечер последователно от 19:00 и 20:00 ще се изиграят последните двубои в двете игрови дисциплини от финалния кръг на кампанията. Естествено, всичко най-интересно ще бъде излъчено на живо по AFK TV. Успех на всички участници и приятно гледане на всички зрители!

Thursday, 11/07

ESL Pro Series | 17:35
Шести кръг започва с пет мача днес - старт в 19:00Предпоследният кръг от текущата кампания на професионалните серии на България по гейминг започва тази вечер! Шестият кръг от надпреварата ще започне точно в 19:00 днес, като ще бъдат изиграни мачове и в двете игрови дисциплини - League of Legends и StarCraft II. Всички мачове ще бъдат предавани на живо по AFK TV, гледайте ги, заслужава си!

Tuesday, 09/07

ESL Pro Series | 16:24
Заключителни мачове от EPS тази седмица - шести кръг започва утреСлед малко повече от 48 часа започват заключителните мачове от седми сезон на EPS. Новата игрална седмица от Професионалните серии започва този четвъртък, 11.07, с мачове в дисциплините LOL и SC2. След това кампанията ще продължи във всеки един от дните до края на седмицата с много нови и интересни двубои! Всички срещи можете да проследите само по AFK TV! Успех на всички участници!

Thursday, 04/07

ESL Pro Series | 18:41
Пет мача от EPS тази вечер по AFK TV, началото в 19:00Професионалните серии на България по гейминг продължават с цели 5 мача тази вечер в двете игри дисциплини от новата кампания! Три от четирите мача по SC2 и последните два мача от кръга по LOL ще се изиграят след броени часове. Естествено, AFK TV ще ви направи преки свидетели на всички срещи! Шоуто започва в 19:00, не го пропускайте!

Tuesday, 02/07

ESL Pro Series | 21:33
Първите мачове от пети кръг в сряда - 03.07 от 19:00Новата игрална седмица от Професионалните серии започва утре, 03.07, с мачове в дисциплината LOL. След това кампанията ще продължи във всеки един от дните до края на седмицата с много нови и интересни двубои! Всички срещи можете да проследите само по AFK TV! Успех на всички участници!

Thursday, 27/06

ESL Pro Series | 11:26
Пет мача от EPS тази вечер по AFK TV - старт в 19:00Професионалните серии на България по гейминг продължават с цели 5 мача тази вечер в двете игри дисциплини от новата кампания! Три от четирите мача по SC2 и последните два мача от кръга по LOL ще се изиграят след броени часове. Естествено, AFK TV ще ви направи преки свидетели на всички срещи! Шоуто започва в 19:00, не го пропускайте!

Monday, 24/06

ESL Pro Series | 22:18
IV кръг започва в четвъртък - 27.06Новата игрална седмица от EPS 7 започва този четвъртък с мачове в двете игрални дисциплини. Надпреварата по LOL ще продължи и в петък и събота. Кръгът ще завърши с епични двубои в неделя вечер по време на редовния епизод на AFK TV. Успех на всички!

Friday, 21/06

ESL Pro Series | 18:39
Два мача от EPS 7 EUNE тази вечер по AFK TVПрограмата на професионалните серии по гейминг продължава тази вечер с нови две срещи от шампионата по LOL EUW. Гледайте живото предаване по AFK TV LOL от 19:00!

Thursday, 20/06

ESL Pro Series | 16:56
Мега сблъсъци по LOL и SC2 от EPS 7 тази вечер по AFK TVПрофесионалните серии на България по гейминг продължават с цели 5 мача тази вечер в двете игри дисциплини от новата кампания! Три от четирите мача по SC2 и последните два мача от кръга по LOL EUNE ще се изиграят след броени часове. Естествено, AFK TV ще ви направи преки свидетели на всички срещи! Шоуто започва в 19:00, не го пропускайте!

Wednesday, 19/06

ESL Pro Series | 16:55
Два LOL мача от EPS 7 тази вечер по AFK TV - старт в 19:00Тази вечер EPS България сезон 7 по продължава с пълна пара! Трети кръг започва днес с два мача по LOL от дивизия EUNE. Първият двубой от серията започва в 19:00, а вторият два часа по-късно - точно в 21:00. Успех и късмет на всички участници, приятно гледане!!!

Tuesday, 18/06

ESL Pro Series | 12:25
EPS продължава с кръг III през тази седмицаПрофесионалните серии на България по гейминг продължават и през новите 7 дни! Тази седмица ще станем свидетели на третите епични битки в кампанията! Първите мачове от кръга по LOL започват тази сряда, а надпреварата по SC2 продължава отново в четвъртък. Успех на всички!

Thursday, 13/06

ESL Pro Series | 19:41
Промяна в ESL и нова квалификация за EPS EUW - 17.06 от 19:00След изигран едва един игрален кръг от текущия сезон, ставаме свидетели на първата промяна в кампанията - момчетата от отбора <a href=http://www.esl.eu/bg/pro-series/season7/lol/5on5_euw/team/7742507/>NAME Y U TAKEN</a>, които спечелиха третата квалификация за EPS 7 EUW и бе част от редовния сезон, пожелаха да напусне надпреварата. В тази ситуация правилата са категорични, че отборът трябва да бъде заменен. Екипът на този сезон реши, че най-често би било това да се случи с нова квалификация от типа "Last Chance", т.е. отборът, който спечели получава последната квота за EPS 7.
ESL Pro Series | 17:16
EPS маратон тази вечер по AFK TVТази вечер Професионалните серии на България по гейминг продължават с пълна пара! Малко по-късно днес ще можем да станем свидетели на няколко интересни двубои в двете игрови дисциплини през този сезон - SC2 и LOL. Програмата започва точно в 19:00, като мачовете трябва да продължат до около 00:00. Успех и късмет на всички участници!

Tuesday, 11/06

ESL Pro Series | 06:09
Втори кръг на EPS през тази седмицаПрофесионалните серии на България по гейминг продължават и през новите 7 дни! Тази седмица ще станем свидетели на вторите епични битки в кампанията! Първите мачове от кръга по LOL започват тази сряда, а надпреварата по SC2 продължава отново в четвъртък. Успех на всички!

Sunday, 09/06

ESL Pro Series | 17:53
Първи кръг завършва днес пряко по AFK TVДнес приключва първия игрален кръг в двете дисциплини от седми сезон на Професионалните серии на България по гейминг! От 19:00 ще станем свидетели на последната среща по SC2, а само час по-късно в 20:00 ще се изиграе и заключителния двубой в кампанията по LOL EUW. Успех на всички!

Saturday, 08/06

ESL Pro Series | 13:01
LOL маратон с EPS 7 по AFK TV - старт в 14:00След успешния старт на основната фаза на надпреварата в EPS 7 LOL вчера, днес продължаваме с истински гейминг маратон! Очакват ни повече 10 часа, изпълнени с много емоции, голямо напрежение и естествено гейминг от най-високо ниво с марка "Made in Bulgaria"!

Wednesday, 05/06

ESL Pro Series | 07:35
Основната фаза на EPS започва тази седмица!Основната фаза на седмия сезон на Професионалните серии на България по гейминг започват тази седмица! След броени дни шестнадесетте отбора по LOL EUNE и EUW и осемте SC2 играча започват борбата за 2750 лева. През този сезон ще има малка промяна в цялостното провеждане на кампанията - всички мачове от всички дисциплини ще бъдат с предварително ясен и обявен график, който ще бъде обявяван в началото на всяка игрална седмица. Правим тази лека корекция с цел по-качествено отразяване на всички срещи от всички игрови дисциплини! Успех и късмет на всички участници!

Tuesday, 04/06

ESL Pro Series | 17:08
Квалификация 4 за EPS 7 LOL EUW на 02.06 от 19:00Продължаваме новата професионална кампания с последната квалификация за EPS 7 в дисциплината LOL EUW! Тя ще се проведе този неделя, 02.06, и ще бъде с начален час 19:00. Първите два отбора в крайното класиране ще получат право на участие в редовния сезон на Професионалните серии! Успех и късмет на всички отбори, включете се, битката е гарантирана, а наградите си заслужават!
ESL Pro Series | 17:05
Квалификация 4 за EPS 7 SC2 на 02.06 от 20:00Време е да обявим повече детайли около последната квалификация за EPS 7 в дисциплината SC2! Тя ще се проведе тази неделя, 02.06, и ще бъде с начален час 20:00. Първите двама играчи в крайното класиране ще получат право на участие в редовния сезон на Професионалните серии! Успех и късмет на всички участници, включете се, битката е гарантирана, а наградите си заслужават!

Friday, 31/05

ESL Pro Series | 18:44
Квалификация 4 за EPS 7 LOL EUNE на 01.06 от 19:00Време е да обявим повече детайли около последната четвърта квалификация за EPS 7 в дисциплината LOL EUNE! Тя ще се проведе тази събота, 01.06, и ще бъде с начален час 19:00. Първите два отбора в крайното класиране ще получат право на участие в редовния сезон на Професионалните серии! Успех и късмет на всички отбори, включете се, битката е гарантирана, а наградите си заслужават!

Wednesday, 29/05

ESL Pro Series | 07:24
Квалификация 3 за EPS 7 LOL EUW на 31.05 от 19:00Продължаваме новата професионална кампания с третата квалификация за EPS 7 в дисциплината LOL EUW! Тя ще се проведе този четвъртък, 31.05, и ще бъде с начален час 19:00. Първите два отбора в крайното класиране ще получат право на участие в редовния сезон на Професионалните серии! Успех и късмет на всички отбори, включете се, битката е гарантирана, а наградите си заслужават!
ESL Pro Series | 07:10
Квалификация 3 за EPS 7 LOL EUNE на 30.05 от 19:00Време е да обявим повече детайли около третата квалификация за EPS 7 в дисциплината LOL EUNE! Тя ще се проведе този четвъртък, 30.05, и ще бъде с начален час 19:00. Първите два отбора в крайното класиране ще получат право на участие в редовния сезон на Професионалните серии! Успех и късмет на всички отбори, включете се, битката е гарантирана, а наградите си заслужават!
ESL Pro Series | 06:58
Квалификация 3 за EPS 7 SC2 на 30.05 от 20:00Време е да обявим повече детайли около третата квалификация за EPS 7 в дисциплината SC2! Тя ще се проведе този четвъртък, 30.05, и ще бъде с начален час 20:00. Първите двама играчи в крайното класиране ще получат право на участие в редовния сезон на Професионалните серии! Успех и късмет на всички участници, включете се, битката е гарантирана, а наградите си заслужават!
ESL Pro Series | 06:50
Победителите от вторите квалификацииПрез изминалия уикенд бяха изиграни вторите квалификации във всички игрови дисциплини на EPS 7! Време е да обявим имената на отборите и играчите, които спечелиха ги спечелиха и получат правото да участват в редовната фаза на надпреварата, от която ще могат да се класират за ЛАН финалите и да влязат в битката за разпределението на наградния фонд!

Sunday, 26/05

ESL Pro Series | 12:06
Победителите от първите квалификацииВреме е да обявим имената на отборите и играчите, които спечелиха първите квалификации за седмия сезон на EPS. Те ще получат правото да участват в редовната фаза на надпреварата, от която ще могат да се класират за ЛАН финалите и да влязат в битката за разпределението на наградния фонд!